Osiągnięcia uczniów PSM I st. w Jaśle w roku szkolnym 2015/2016

Maciej Ochwat kl. VI cyklu 6-letniego akordeon, naucz. mgr Antoni Tełewiak
– I miejsce na XXII Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej, naucz. Agnieszka Kudasik, Przeworsk 2016 r.
– I miejsce na VIII Konkursie Wiedzy o Kompozytorach, naucz. Małgorzata Bosak-Skrzyszowska, Dębica 2016 r.

Julia Depczyńska kl. VI cyklu 6-letniego flet, naucz. Anna Lorenc
– wyróżnienie w II kategorii na IX Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych dla uczniów szkół muzycznych I stopnia, Biłgoraj 2016 r.
– I miejsce na XXII Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej, naucz. Agnieszka Kudasik, Przeworsk 2016 r.
– Złoty Laureat w kategorii III na I Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych, Kamień 2016 r.

Dawid Wojnarowicz kl. IV cyklu 6-letniego saksofon, naucz. Zenon Delimata
– Złoty Laureat w kategorii II na I Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych, Kamień 2016 r.

Jakub Mroczka kl. IV cyklu 6-letniego saksofon, naucz. Zenon Delimata
– III miejsce w I kategorii na IX Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych dla uczniów szkół muzycznych I stopnia, Biłgoraj 2016 r.
– Złoty Laureat w kategorii I na I Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych, Kamień 2016 r.

Kinga Tawrell kl. IV cyklu 6-letniego fortepian, naucz. mgr Jadwiga Błażowska
– wyróżnienie na XI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz, Jasło 2016 r.
– „Dyplom Złotego Wirtuoza” na VII Międzynarodowym Konkursie „Młody wirtuoz” w ramach XI Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”, Sanok 2016 r.
–  wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym, Trzciana 2016 r.
– II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Czerwcowe Dźwiękobranie, Wieliczka 2016 r.

Aleksandra Czarny kl. IV cyklu 4-letniego saksofon, naucz. Zenon Delimata
– Srebrny Laureat w kategorii III na I Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych, Kamień 2016 r.

Joanna Staniszewska kl. II cyklu 4-letniego saksofon, naucz. Zenon Delimata
– Srebrny Laureat w kategorii II na I Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych, Kamień 2016 r.

Karolina Sroka kl. I cyklu 6-letniego fortepian, naucz. mgr Jadwiga Błażowska
– II miejsce w I grupie na IX Makroregionalnym Przeglądzie Fortepianowym „Lubaczowskie Impresje Muzyczne”, Lubaczów 2016 r.

Beniamin Śniegowski kl. III cyklu 4-letniego saksofon, naucz. Zenon Delimata
– Srebrny Laureat w kategorii II na I Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych, Kamień 2016 r.
– wyróżnienie w II kategorii na IX Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych dla uczniów szkół muzycznych I stopnia, Biłgoraj 2016 r.

Karol Zając kl. II cyklu 6-letniego fortepian, naucz. mgr Jadwiga Błażowska
– III miejsce w II grupie na IX Makroregionalnym Przeglądzie Fortepianowym „Lubaczowskie Impresje Muzyczne”, Lubaczów 2016 r.

Krzysztof Leśniak kl. II cyklu 6-letniego trąbka, naucz. Ireneusz Fatyga
– wyróżnienie w I kategorii na IX Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych dla uczniów szkół muzycznych I stopnia, Biłgoraj 2016 r.
– nagroda na X Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych, Kolbuszowa 2016 r.

Jakub Depczyński kl. III cyklu 6-letniego fortepian, naucz. mgr Jadwiga Błażowska
– I miejsce w III grupie na IX Makroregionalnym Przeglądzie Fortepianowym „Lubaczowskie Impresje Muzyczne”, Lubaczów 2016 r.
– „Dyplom Złotego Wirtuoza” na VII Międzynarodowym Konkursie „Młody wirtuoz” w ramach XI Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”, Sanok 2016 r.
–  III miejsce w 3 grupie stopnia I na I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym, Trzciana 2016 r.
– I miejsce na VII Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści, Stalowa Wola 2016 r.
– I miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Czerwcowe Dźwiękobranie”, Wieliczka 2016 r.

Jakub Sypień kl. IV cyklu 6-letniego fortepian, naucz. mgr Jadwiga Błażowska
– wyróżnienie na XI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. S. Woytowicz, Jasło 2016 r.
– „Dyplom Złotego Wirtuoza” na VII Międzynarodowym Konkursie „Młody wirtuoz” w ramach XI Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”, Sanok 2016 r.
– I miejsce w 4 grupie stopnia I na I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym, Trzciana 2016 r.
– wyróżnienie na VII Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści, Stalowa Wola 2016 r.
– III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Czerwcowe Dźwiękobranie”, Wieliczka 2016 r.

Jakub Dąbrowski kl. VI cyklu 6-letniego trąbka, naucz. Tadeusz Wróbel
– III nagroda na X Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych, Kolbuszowa 2015 r.
– III miejsce na Makroregionalnym Festiwalu Instrumentów Blaszanych, Łańcut 2016 r.

Wanda Kurdziel kl. III cyklu 4-letniego saksofon, naucz. Jan Szmyd
– Złoty Laureat w kategorii III na I Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych, Kamień 2016 r.

Wiktoria Ryznar kl. III cyklu 6-letniego fortepian, naucz. mgr Jadwiga Błażowska
–  wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym, Trzciana 2016 r.
– III miejsce w III grupie na IX Makroregionalnym Przeglądzie Fortepianowym „Lubaczowskie Impresje Muzyczne”, Lubaczów 2016 r.

Gabriela Zoła kl. III cyklu 4-letniego trąbka, naucz. Tadeusz Wróbel
– wyróżnienie I stopnia na X Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych, Kolbuszowa 2015 r.

Emilia Karp kl. III cyklu 6-letniego fortepian, naucz. mgr Jadwiga Błażowska
– II miejsce w III grupie na IX Makroregionalnym Przeglądzie Fortepianowym „Lubaczowskie Impresje Muzyczne”, Lubaczów 2016 r.
– „Dyplom Złotego Wirtuoza” na VII Międzynarodowym Konkursie „Młody wirtuoz” w ramach XI Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”, Sanok 2016 r.
– wyróżnienie na I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym, Trzciana 2016 r.
– wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Czerwcowe Dźwiękobranie”, Wieliczka 2016 r.

Zuzanna Zagórska kl. I cyklu 4-letniego trąbka, naucz. Ireneusz Fatyga
– wyróżnienie I stopnia na X Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych, Kolbuszowa 2016 r.

Wiktoria Rozmus kl. VI cyklu 6-letniego flet, naucz. Anna Lorenc
– Srebrny Laureat w kategorii III na I Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych, Kamień 2016 r.

Rozalia Mitoraj kl. VI cyklu 6-letniego flet, naucz. Anna Lorenc
– Srebrny Laureat w kategorii III na I Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych, Kamień 2016 r.

Zuzanna Karp kl. III cyklu 6-letniego gitara, naucz. mgr Jarosław Stompel
– nagroda I stopnia na X Festiwalu Młodych Gitarzystów, Kolbuszowa 2016 r.

Aleksandra Kmiecik kl. IV cyklu 6-letniego gitara, naucz. mgr Jarosław Stompel
– wyróżnienie na XII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary i Zespołów z udziałem gitary szkół muzycznych I stopnia, Strzyżów 2016 r.

Jakub Furtek kl. IV cyklu 4-letniego puzon, naucz. Tadeusz Wróbel
– wyróżnienie I stopnia na X Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych, Kolbuszowa 2015 r.

Duet gitarowy Aleksandra Kmiecik i Zuzanna Karp, naucz. mgr Jarosław Stompel
– nagroda I stopnia na X Festiwalu Młodych Gitarzystów, Kolbuszowa 2016 r.

Grupa rytmiczna z PSM I stopnia w Jaśle, naucz. mgr Renata Osikowicz-Wyroba
– wyróżnienie I stopnia na XV Przeglądzie Zespołów Rytmiki, Strzyżów 2016 r.

Chór PSM I stopnia w Jaśle, naucz. mgr Monika Twarduś
– srebrny dyplom na Regionalnych Przesłuchaniach Chórów szkół muzycznych, Łańcut 2016 r.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.